tricologica.pl

trychologia, uroda, dieta, lifestyle

Omega
Uroda

Omega – wizjonerskie wzornictwo dla Ciebie

Omega to marka znana na całym świecie z niezawodności i pomysłowego wzornictwa. Zegarki Omega są piękne i trwałe, są też postrzegane jako wyznacznik społecznego statusu, luksusu i prestiżu. Sprawdź, jaką ofertę marka Omega przygotowała na ten rok, i ciesz się wyborem nowego, innowacyjnego i tradycyjnie niezawodnego czasomierza.

Zegarki Omega – innowacja i klasyka

Szwajcarskie zegarki Omega tworzone są od ponad 170 lat. W 1932 roku firma Omega została oficjalnym chronometrażystą Igrzysk Olimpijskich, co dodatkowo podkreśliło prestiż produkowanych przez nią zegarków. Zegarki Omega to niezawodne urządzenia projektowane z wykorzystaniem nowinek technologicznych. Są nieustannie ulepszane i unowocześniane, zarówno jeśli chodzi o technologię użytą do produkcji mechanizmu, jak i wzornictwo. 

Zegarki Omega są chętnie noszone przez gwiazdy kina i sportu. Piękne czasomierze Omega noszą m.in. Cindy Crawford, jej córka Kaia Gerber, Nicole Kidman, George Clooney, Daniel Craig, Eddie Redmayne i wybitni sportowcy, tacy jak Rory McIlroy i Michael Phelps.

To nie tylko praktyczne urządzenia, które pozwalają precyzyjnie odmierzać czas, ale także ozdoba i dopełnienie stylowej kreacji.

Zegarki Omega – poznaj ofertę

Zegarki Omega podzielone są na 4 kolekcje: Constellation, Speedmaster, Seamaster oraz De Ville. 

Constellation to model produkowany od 1952 roku. Zegarek ma wytłoczony na dekielkach symbol obserwatorium Konserwatorium Genewskiego oraz charakterystyczne gwiazdy na tarczach, cechuje się spokojną elegancją i klasyczną prostotą. W najnowszej kolekcji zegarek Omega Constellation został dodatkowo udoskonalony, dodano np. pazurki „Griffes”.

Zegarek Omega Speedmaster to model dostępny od 1957 roku. Wsławił się jako pierwszy zegarek, który pojawił się w 1969 roku wraz z astronautami na Księżycu, towarzyszył też we wszystkich sześciu lądowaniach na satelicie Ziemi. Charakteryzuje się solidną obudową, czytelną tarczą, jest łatwy w obsłudze i niezawodny. Ma certyfikat NASA potwierdzający jego użyteczność i niezawodność w przestrzeni kosmicznej.

Zegarek Omega Seamaster to model produkowany od 1948 roku. Jest idealny do eksploracji podwodnego świata – odmierza czas precyzyjnie nawet na dużych głębokościach. Jego wzornictwo nawiązuje do morskich klimatów i przygód. Zegarki Omega z tej kolekcji działają bezbłędnie nawet na głębokości 10928 m.

Zegarki Omega De Ville są znane od 1967 roku. Są wizjonerskie i mają niepowtarzalny wygląd oraz innowacyjny mechanizm, w którego produkcji wykorzystuje się najbardziej zaawansowane technologie i nowinki techniczne. Omega De Ville to zegarki doskonałe, na miarę XXI wieku. Podkreślają nie tylko nasz styl, ale także podążanie z duchem czasu i postępem nauki.

Chronomotery Omega to coś więcej niż zwykłe zegarki. Są pewnego rodzaju manifestem naszej osobowości i naszych przekonań. A przy okazji prezentują się naprawdę pięknie i bezbłędnie odmierzają czas nawet w ekstremalnych warunkach.